cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi

Ürün Fiyatı:
1700 TL 1200 TL
Kampanya
Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi

Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi , üniversiteler iş birliği ile hazırlanan eğitim programıdır. Eğitim sonunda akıl ve zeka oyunları formatörlük sertifikası alınmaktadır. Alınan sertifikası ile hem akıl zeka oyunları formatörü eğitmen eğiticisi olacaksınız hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Akıl zeka oyunları formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Akıl zeka oyunları formatör kursu uzaktan eğitim şeklinde yapılan internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programdır. Akıl zeka oyunları formatörlüğü sertifikası devlet üniversitesi onaylı olup ıslak imza ve mühürlü şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Akıl ve Zeka Oyunları Formatörlük Eğitimi Nedir ?

Akıl ve zeka oyunları formatör eğitimi ile akıl zeka oyunları eğitmeni – uygulayıcısı olacak kişileri eğitebilecek niteliklere ve sertifikaya sahip kişileri yetiştirmektir. Eğitimin sonunda alacağınız sertifika ile akıl ve zeka oyunları eğitmen eğiticisi unvanı alacaksınız.

Akıl zeka oyunları formatör eğitmen eğiticisi sertifika programı, MEB’in akıl ve zeka oyunları için, tüm eğitim kademelerindeki okul türlerinde egzersiz açmaya izin vermesi, ortaokullarda ise seçmeli ders olarak okutulmaya başlanması ile bu alanda ciddi bir eğitmen ihtiyacını ortaya çıkmıştır. Birçok özel sektör akıl ve zeka oyunları uygulayıcısı yetiştirmeye çalışmakta ama akıl ve zeka formatörü olmadığı için bu çalışmalar yetersiz kalmaktadır. Bu gereksinimi karşılamak için akıl ve zeka oyunları formatörlüğü eğitimini sizler için açtık.

Akıl zeka oyunları formatörlük eğitmen eğiticisi sertifika programı sonunda, hem akıl zeka oyunları formatörü eğitmen eğiticisi olacaksınız hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız.

Eğitimie Kimler Katılabilir ?

Akıl zeka oyunları formatör eğitmen eğiticisi sertifika programına, Tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Akıl Zeka Oyunları Formatörlük Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Mesleğin yeterliğini yerine getirenler;

  • Akıl ve zeka oyunları uygulayıcı eğitiminin tüm haklarını ve koşullarına sahip olursunuz.
  • Akıl ve zeka oyunları uygulayıcısı yetiştirme hakkınız olur.
  • Kamu ve Özel kurum ve kuruluşlarda seminerler verebilirsiniz.
  • MEB de eğitimler düzenleyebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Akıl ve zeka oyunları Formatörlüğü eğitim içeriğinden bazı başlıklar;

  • Akıl ve zeka oyunları ( 75 farklı akıl ve zeka oyunu anlatılacak ve uygulanacaktır.)
  • Eğitim kitapçığı
  • Eğitimci eğitimi
  • Sunum becerileri

Eğitim Süresi ve Şekli

Akıl ve zeka oyunları formatörlük eğitimi , internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 60 gündür. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi : 60 Gün / 255 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli : Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Belgelendirme : Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Kurs programı hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Kurs Programına katılmak ve sertifika almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp