Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Nasıl Açılır ?

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Nasıl Açılır ?

Eğitim ve Öğrenci koçluğu ofisi nasıl açılır ? Öğrenci koçluğu ofisi açmak için hangi evraklar gereklidir ? Öğrenci koçluğu ofisi açmanın maliyeti ne kadardır ? Öğrenci koçluğu açmak kazançlı bir iş midir ? Öğrenci koçluğunu nedir ? Öğrenci koçluğunu kimler yapabilir ? Öğrenci koçluğu eğitimini neden üniversite onaylı almak gerekir ? Öğrenci koçları aylık ne kadar kazanır ? gibi soruları sizlerde merak ediyorsanız gelin hep birlikte inceleyelim.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Nasıl Açılır?

Eğitim ve öğrenci koçluğu ofisi açmak istiyorsunuz ama nereden ve nasıl başlayacağınız hakkında bilginiz yoksa yazımızı okumaya devam edin. Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için öncelikle öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almanız gerekmektedir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır.  Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası üniversiteler tarafından verilmektedir. Milli eğitim bakanlığının böyle bir uygulaması yoktur. Sertifikanızı üniversite onaylı alırsanız herhangi bir şekilde geçerlilik sorunu yaşamazsınız.

Öğrenci koçluğu sertifikanızı aldıktan sonra adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi, iş yeri kontratı ve ortaklık sözleşmesi ile birlikte muhasebeciye gitmeniz gerekmektedir. Muhasebeci sonrasında sizin adınıza resmi işlemleri başlatacaktır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Açmak İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmak için gerekli evraklar; adli sicil kaydı, kira kontratı, kimlik fotokopisi, ortaklık sözleşmesi gerekmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ofisi Açmanın Maliyeti Ne Kadardır?

Eğitim ve öğrenci koçluğu bürosu açmanın maliyeti sizin ekonomik durumunuza göre değişmektedir. Ofis maliyeti ; kiranıza, çalışan sayınıza ve aldığınız ofis mobilyalarına göre değişmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Açmak Kazançlı Bir İş midir?

Öğrenci koçluğu karmaşıklaşan eğitim sistemi ve öğrencilerin değişen ihtiyaçları dolayısıyla zorunlu bir hizmet halini almıştır. Aileler öğrencilerinin geleceğini eskisinden daha fazla düşünmektedir. Sınav sistemleri daha karmaşık hale gelmektedir. Gelişen ve değişine eğitim sistemlerimizi düşündüğümüzde öğrenci koçluğu ofisi açmak çok kazançlı bir hal almaktadır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Nedir?

Eğitim ve öğrenci koçluğu; akademik yaşamda başarı becerilerini arttırma amacıyla öğrenci ile koç arasında kurulan iş birliğidir.

Eğitim ve öğrenci Koçu, öğrenciye odaklanarak öğrenci ve aile ile birlikte öğrencinin başarma isteğini arttırıcı çalışmalar yapar. Çalışma programını oluşturur, çalışma ortamını düzenler, sorunlarıyla ilgilenir. Öğrencinin okulu ile iletişim halinde ders başarısını takip eder. Birlikte ders çalışırlar, birlikte yaşamı paylaşırlar.

Öğrenci Koçluğunu Kimler Yapabilir?

Eğitim ve öğrenci koçluğu hizmetini öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi alan bireyler yapabilirler. Eğitim ve öğrenci koçluğu hizmeti aldığınız kişilere sertifikalarını özellikle sorunuz. Eğitimlerini üniversite onaylı olarak alması sizin ve çocuğunuzun geleceği açısından önemlidir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz ? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Öğrenci koçluğu eğitim danışmanlığı eğitimi sertifika kursu hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın