iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Kurs Kayıt Süreci

Kurs Kayıt Süreci

KURS KAYIT SÜRECİ

Kurs kayıt süreci, doğru kayıt yapmak ve eğitime başlamak için önemlidir. Eğitim programlarına kayıt olurken aşağıdaki adımlar izlenir.

1. Adım Eğitime Kayıt

www.marmaraakademi.com  web adresinden ilgili eğitim programı seçilir. Kayıt Formu Doldurulur. Kayıt formuna aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kayıt Formunu Doldurmak için Tıklayınız

2. Adım Müşteri Temsilcisi Görüşme

Kayıt formunun ulaşması ile birlikte Marmara Akademi size özel müşteri temsilcisi tanımlaması yapar ve müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçer ön kayıt işleminizi tamamlar. Eğitim programı işleyişi hakkında sizlere bilgilendirme yapar.

3. Adım Banka Ödemesi

Banka hesabına ilgili kursun ücreti yatılır. Marmara Akademi hesap bilgilerine ilgili eğitimin, eğitim hizmet bedelini yatırınız.

4. Adım Belgelerin Teslimi

Kayıt için istenilen evrakların tamamının fotoğrafları çekilip yada taratılıp 0544 644 9664 numaraya Whatsapp ile yada iletisim@marmaraakademi.com  mail adresine gönderilerek kurs kayıt süreci tamamlanmaktadır. 

5. Adım Kurs Kaydınız Tamamlandı

Kurs kayıt süreci tamamlanan katılımcılara Marmara Akademi tarafından ilgili kursun giriş bilgileri ve giriş şifresi 24 saat içerisinde kursiyerin cep telefonuna mesaj olarak gönderilir. Mesajın katılımcıya gönderilmesi ile birlikte eğitim başlamış olur. Eğitim, sınav ve sertifikasyon sürecince eğitim danışmanlarımız sizlere süreçler hakkında bilgilendirmeler yapacaklardır.

Kurs Kayıt Süreci , Sertifika ve Sertifikasyon Süreci

Kurs kayıt süreci tamamlanıp eğitime başlayan katılımcılar eğitim ve sınav sürecini tamamladıktan sonra sertifika işlemleri başlamaktadır.

Sertifika işlemlerinin başlaması için katılımcıların ;

  • Derslerin %50′ine katılmış olmak gerekir.
  • Online yapılacak sınavda geçer not ( 50 ) almak gerekmektedir.

Bu süreçleri tamamlayan katılımcıların sertifika ve sertifikasyon Süreci başlatılmaktadır.

Bu süreçleri başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, Uluslararası Geçerliliği Olan Kamu Üniversitesi Onaylı Sertifika  verilecektir.

  • Canlı derse katılan/katılamayan tüm kursiyerlerimiz sınav tarihine kadar arşivden istedikleri zaman tüm dersleri izleyebilirler.
  • Eğitim sonundaki sınavda başarılı olamayanlar tekrar sınava alınacaktır.
  • sınavlarda başarılı olmayan adaylara 4 sınav hakkı daha tanınmaktadır.

Eğitim ve sınav süreci tamamlanan katılımcıların sertifika işlemleri başlatılır. 

Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 30 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır.

Sertifikalar Marmara Akademi Tarafından Karşı Taraf Ödemeli Kargo ile katılımcının belirttiği adrese gönderilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp