Size bir telefon kadar yakınız
05446449664

Okul Öncesi Kampanya Paketi

1300 TL
Okul Öncesi Kampanya Paketi

Okul Öncesi Kampanya Paketi ; Akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi, satranç eğitmen eğitimi, yaratıcı drama eğitmen eğitimi ve montessori eğitmen eğitimi programlarını bir arada alarak kazanmaya başlayın. Okul öncesi sertifika programları paketinde birçok uygulama ve teorik bilgiyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu eğitimleri, bir devlet üniversitesi onaylı sertifikası sahibi olacağınız için bu programlar sizlere ek kazanç imkanı da sunmakta.marmara-akademi-universite

Okul Öncesi Kampanya Paketi

Okul Öncesi Kampanya Paketi ile hepsi bir arada çok daha avantajlı.

– Akıl Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

– Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

– Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

– Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

Yapacağınız şey çok basit. Okul öncesi sertifika programları , her biri aslında birbirinden bağımsız olan ama bir arada tamamlandığında üstün yetkinlik sağlayan bu eğitimlerimizi satın alarak kazanmaya başlamak olacaktır.

Yaratıcı drama eğitmen eğitimi, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi, satranç eğitmen eğitimi, montessori eğitmen eğitimi, sertifikası, nedir, sertifikasını kimler alabilir, ne işe yarar, nasıl alınır, nerelerde kullanılır, sorularının yanıtları Marmara Akademi ‘de

Okul Öncesi Kampanya Paketi Eğitimleri

Okul öncesi sertifika programları eğitimlerinin detaylı incelemelerini ve eğitim içeriklerini eğitimlerin üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

Akıl Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı Tıklayınız

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı Tıklayınız

Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı Tıklayınız

Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı Tıklayınız

NOT: Eğitimlerin sonunda Devlet Üniversitesi onaylı ve uluslararası geçerlilikte 3 tane sertifika almaya hak kazanacaksınız.

Kampanya Paketi Eğitim Süresi Ve Şekli

Okul Öncesi Kampanya Paketi eğitim süresi ve içeriği

Eğitim Süresi: Akıl Zeka Oyunları (160 saat) + Yaratıcı Drama (200 saat) + Satranç (100 saat)  + Montessori ( 80 Saat ) Toplam 440 Saat
Eğitim Şekli: Uzaktan Eğitim Sistemi İle İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron)
Sınav: Eğitimin Görüleceği Uzaktan Eğitim Sistemi Üzerinden Videolu Derslerin 70% Tamamlamak Şartı İle Uzaktan Eğitim Sistemi Üzerinden Online Olarak Gerçekleşmektir.

Okul Öncesi Kampanya Paketi Fiyatları

Okul Öncesi Kampanya Paketi Ücretleri : 2260 TL Yerine Kampanya Fiyatı 1300 TL

Ödeme Seçenekleri : Havale / Eft / Atm

Eğitim Bilgi Formu

Bu Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?. İletişim Bilgilerinizi Bırakın. Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arasın. 

    × Whatsapp