iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Sağlık Eğitimleri Paketi 3 Eğitim 990 TL

Ürün Fiyatı:
1500 TL 990
Kampanya
Sağlık Eğitimleri Paketi 3 Eğitim 990 TL

Sağlık eğitimleri paketi uzaktan eğitim şeklinde üniversite iş birliği ile yapılan sağlık alanında çalışacağınız eğitimleri içermektedir. Eğitim programına katılarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı sertifika sahibi olabilirsiniz. Eğitime hemen başvur kariyerine güç kat iş fırsatlarından yararlan.

Sağlık Eğitimlerinde Kampanya!

Seçeceğin 3 eğitim 1500 TL yerine sadece 990 TL.

Sağlık Eğitimleri Paketi Eğitimi Sertifika Kursu

Geleceğiniz ve kariyeriniz için önemli eğitimlerden oluşan bu pakette bir çok uygulama ve teorik bilgiyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu eğitimleri, bir devlet üniversitesi onaylı sertifikası sahibi olacağınız için bu programlar sizlere ek kazanç imkânı da sunmakta.

Yapacağınız şey çok basit. Her biri aslında birbirinden bağımsız olan ama bir arada tamamladığınızda üstün yetkinlikler satın alarak yetkinlik kazanmak olacaktır.

Sağlık Eğitimleri Paketi Eğitimleri

Bu kampanya paketi içerisinde yer alan aşağıdaki eğitimlerin detaylarına eğitimlerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Buradan seçeceğin 3 eğitimle kampanyadan hemen yararlanabilirsin.

Devlet Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile birlikte hazırladığımız Sağlık Eğitimleri Paketi eğitim programlarını bitiren öğrencilerimiz seçecekleri 3 eğitim için 3 ayrı sertifika alma imkanı olacaktır.

Hasta Kabul Sekreterliği Sertifika Programı

Hastanelerin sayısı arttıkça, raporlama, randevu verme, dosyaların arşivlenmesi ve ödeme makbuz kısımlarında da yoğunluk yaşanmaktadır. Bu nedenle, Sağlık alanında yapılan tüm yatırımlarda doktor, hemşire gibi teknik ekip gerekirken çok fazla sayıda hasta kayıt kabul elemanı da aranan teknik ekip çalışanlarından biri olarak karşımıza çıkar.

Hasta kabul sekreterliği sertifika eğitimi sonunda hasta kabul sekreteri olacaksınız. Hasta kabul sekreterliği kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı hasta kabul sekreterliği sertifikası sahibi olacaksınız. Hasta kabul sertifikası sağlık bakanlığına bağlı devlet ve özel hastane ve tüm sağlık kurumlarında geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır.

Hasta kabul sekreterliği kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı

Yaşlılık hayatın olağan bir sürecidir. Yaşlılık engellenemese de yaşlanma ve yaşlılıklardan kaynaklanan sağlık problemlerinin uzman hasta ve yaşlı bakıcılar tarafından kontrolünün sağlanması yaşlılık sürecinin rahat ve konforlu geçmesini sağlar. Değişen hayat standartları gereği, kadınlar da iş hayatına atılmak zorunda kalmıştır. Bu nedenle, evde yaşlılarımıza ve hastalarımıza bakacak bir bayanı her zaman bulamayabiliriz. Aslında, Yaşlı ve hasta bakımı ciddi bir profesyonel bir hizmet alımını gerektirse de ülkemizin maddi kısıtlılığı nedeniyle, insanlar aile büyüklerine kendileri bakmaktadır.

Hasta ve yaşlı bakımı sertifika eğitimi sonunda hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı olarak çalışabilirsiniz. Hasta ve yaşlı bakımı sertifika kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı hasta ve yaşlı bakımı sertifikası sahibi olacaksınız. Alınan hasta ve yaşlı bakımı sertifikası kamu ve özel hastanelerde, bakım merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde ve huzurevlerinde geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır. Sağlık eğitimleri paketi

Hasta ve yaşlı bakımı kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Tıbbi Sekreterlik Sertifika Programı

Tıbbi sekreter olarak çalışan ya da çalışmak isteyen, alan değiştirmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek ve daha etkili çalışmak isteyen sekreterler ve sekreter adayları için tasarlanmıştır. Sekreterlik mesleği bir taraftan sekreterlik mesleği ile ilgili uzmanlık bilgilerini – alan bilgisi – diğer taraftan da sekreterlik bilgisi ile ilgili diğer bilim dallarına ilişkin bilgileri içeren bir meslektir. Sekreterlik mesleği aynı zamanda gelişen teknolojiyi ve piyasa koşullarını sürekli öğrenme ve uygulamayı gerektiren bir meslektir.

Tıbbi sekreterlik sertifika eğitimi sonunda tıp sekreteri olacaksınız. Tıbbi sekreterlik kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı tıbbi sekreterlik sertifikası sahibi olacaksınız. Tıbbi sekreterlik sertifikası kamu ve özel hastane ve tüm sağlık kurumlarında geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır.

Tıbbi sekreterlik kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı

Diş hekimliği asistanı , diş hekimine operasyonlar dahil tüm tedavi sürecinde yardımcı olan kişidir. Günümüz şartlarında gelişen tedavi yöntemleri ve yapılan çalışmalar diş hekimliğinde nitelikli yardımcı personel ihtiyacını arttırmıştır. Diş hekimliği alanında yardımcı personel ile ilgili büyük açık bulunmaktadır. Diş hekimlerinin de işi bilen nitelikli personellere ihtiyacı vardır.

Diş hekimliği asistanlığı kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eczane Yardımcı Personeli Sertifika Programı

Eczane yardımcı personeli sertifika eğitimi sonunda eczacı yardımcısı olacaksınız. Eczane yardımcısı kursunu uzaktan eğitimle tamamlayarak e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı eczane yardımcılığı personeli sertifikası sahibi olacaksınız. Eczacı yardımcısı sertifikası, devlet ve özel hastane ve tüm sağlık kurumlarında geçerli devlet üniversitesi onaylı sertifikadır. Sağlık eğitimleri paketi eğitimi seçebilirsiniz.

Eczane yardımcı personeli kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi Sertifika Programı

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi sertifika eğitimi uzaktan eğitimle yapılmaktadır. Eğitimi başarı ile tamamlayanlar e devlette sorgulanabilen devlet üniversitesi onaylı hasta ilişkileri ve stres yönetimi sertifikası sahibi olacaktır.

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi kursu sertifika eğitimi içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Sağlık eğitimleri paketi, uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Eğitime ait ders videoları ve dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Ödeme Seçenekleri: Havale / Eft / Atm

Kargo: Alıcı Ödemeli

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim? Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Sağlık eğitimleri paketi eğitimi hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır. Sağlık eğitimleri paketi sertifikası almak ve kurs programına katılmak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp