Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Satranç Eğitmenliği Kursu Sertifika Eğitimi

Satranç Eğitmenliği Kursu Sertifika Eğitimi

Satranç eğitmenliği kursu almak isteyen kişilerin Üniversite ve üniversite onaylı kapsamında bu hizmeti veren yerlere kayıtlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu eğitimi veren ve kişilere bu eğitim sonrasında sertifika veren çok sayıda yerler vardır. Belirli şartlara uyum sağlayan kişiler bu kursa katılım sağlayabilirler ve eğitim alabilirler. Kursa kayıt olduktan sonra eğitim başlar ve bu eğitim sonunda eğer başarı elde edilir ise kişiye bir sertifika verilir.

Satranç Eğitmenliği Kursunu Kimler Alabilir?

Satranç ile çok ilgilenen ve satranç oynamayı bilen kişiler bu kursa katılım sağlayabilir. Bu kursa katılan kişiler ise kısa zaman içerisinde sertifika sahibi olur ve eğitmen olarak çeşitli yerlerde işe başlayabilir. Eğitmen olabilmek için ise mutlaka kişilerin aksatmadan düzenli olarak bu kursa katılım sağlamaları gerekmektedir. Bu kursa katıldıktan sonra eğitmen olduklarına dair kendilerine sertifika verilir ve bu sertifika ile iş bulup çalışabilirler.

Satranç Eğitmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

Satranç günümüzde çok fazla oynanan ve aynı zamanda beğenilen bir oyun türüdür. Her yaştan kişiler bu oyunu kolay bir şekilde öğrendikleri takdirde oynayabilirler. Çok eğlenceli ve aynı zamanda sürükleyici olduğu bilinmektedir. Peki, Satranç eğitmenliği kursu ne işe yarar? Satranç eğitmenlik kursu kişilerin öğretmen olarak görev yapabilmelerine ve bazı yerlerde çalışabilmelerine yardımcı olur. Kişiler istedikleri zaman bu eğitimi alabilirler ve daha sonra ise sertifika alarak çalışma sağlayabilirler.

Eğitimin Kazanımları Nelerdir?

Satranç eğitmenliği kursu kişileri birçok yönden olumlu olarak etkilemektedir. Bu kursu katılım sağlayan ve aynı zamanda bu kursun sonunda sertifika alan kişiler bir çok yerde iş bulabilirler. Kişilere Satranç eğitimi vererek çalışabilirler. Bunun için ise kişilerin Satranç eğitmenliği kursuna katılım sağlamaları ve aynı zamanda bu kursa katıldıktan sonra ise başarı elde etmeleri gerekmektedir. Başarı elde edip sertifika alan kişiler ise bir çok yere iş başvurusunda bulunabilir. Çünkü eğitmenlerin sertifika alması yeterlidir ve kolay bir şekilde iş bularak çalışma sağlayabilmektedirler. Satranç eğitmenliği kursu sizlere satranç eğitmeni olma fırsatı sunmaktadır.

Satranç Eğitmenliği sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Satranç Eğitmenlik sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim detaylarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın