cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Temel İlk Yardım Sertifikalı Eğitimi

Ürün Fiyatı:
600 TL 400 TL
Kampanya
Temel İlk Yardım Sertifikalı Eğitimi

Temel ilk yardım sertifikalı eğitimi , üniversite iş birliği hazırlanan eğitim programdır. Temel ilk yardım kursu programına katılarak üniversite onaylı temel ilk yardım sertifikası alabilirsiniz. İlk yardım sertifikalı eğitimi , uzaktan eğitim şeklinde yapılmakta olup internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz. İlk yardım sertifikası üniversite onaylı olup ıslak imza ve mühürlü olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Temel İlk Yardım Sertifikalı Eğitimi

İlk yardım sertifikalı eğitimi programına katılarak kendiniz, yakınlarınız, işletme çalışanları için hayat kurtarıcı müdahaleleri öğrenebilir, acil durumlarda doğru ve bilinçli uygulamalarda bulunarak insanlara yardımcı olabilirsiniz.

İlk yardım eğitimi , acil durumlarda uzman kişiler  gelince ye kadar en uygun ve en etkili müdahele yapmak için gerekli bilgi ve beceriler kazandırmaktadır.

İlk yardım kaza anında, hayat kurtarmak yada durumun kötüleşmesini önlemek için çok önemlidir. Olay yerine sağlık ekipleri gelinceye kadar hayatı kurtarmak ve yada kötüye gidişi durdurmak amacı ile ilaçsız uygulamalara denir.

Temel İlk Yardım Eğitimine Kimler Katılabilir ?

Acil durumlarda doğru ve bilinçli uygulamalarda bulunmak isteyen herkes ilk yardım eğitimi programına katılabilir. Herhangi bir ön şart bulunmamaktadır.

Eğitim Süresi ve Şekli

Temel ilk yardım sertifikalı eğitimi , internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi ve Saati : 30 Gün / 40 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli : Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Belgelendirme : Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak ?

-Kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyere kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.

-Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

-Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

-Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

-Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınava girilip eğitim tamamlanmalıdır.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Kurs programı hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Kurs Programına katılmak ve sertifika almak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp