cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi

Ürün Fiyatı:
2000 TL 1500 TL
Kampanya
Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi , üniversiteler işbirliği ile hazırlanan eğitim programıdır. Katılacağınız yaratıcı drama formatörlük eğitimi sonunda yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası alınmaktadır. Alınacak yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası ile yaratıcı drama eğitmeni / liderliği formatörü olarak drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Ayrıca hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programdır. Yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası devlet üniversitesi onaylı olup ıslak imza ve mühürlü şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Nedir ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi ile eğitimde yaratıcı drama lideri / eğitmeni uygulayıcısı yetiştirebilir, seminerler organize edebilirsiniz. Yaratıcı drama formatör eğitmen eğiticisi sertifika programı sonucunda, hem yaratıcı drama eğitmenliği & liderliği formatörü olacaksınız. Hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü yetiştirme eğitimi sertifikası üniversite onaylı olup, tüm resmi ve özel kurumlarda geçerlidir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi’ne Kimler Katılabilir ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitmen eğiticisi sertifikasını kimler alabilir ? Yaratıcı drama formatörlüğü eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitmen eğiticisi sertifikası ile ;

  • Devlet okullarında,
  • Özel okullarda,
  • Özel öğretim merkezlerinde,
  • İş yerlerinde,

Kurumsal firmalarda seminerler düzenleyebilir, eğitimler verebilirsiniz. Tüm devlet ve özel kurum ve kuruluşlarında yaratıcı drama eğitmeni / lideri yetiştirilmesinde görev alabilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi , internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 60 gündür. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi : 60 Gün / 410 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli : Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Belgelendirme : Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak ?

-Kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyere kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.

-Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

-Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

-Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

-Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınava girilip eğitim tamamlanmalıdır.

Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Nasıl Alabilirim?

Kurs programı hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız detaylı bilgilendirme yapmak için en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Kurs Programına katılmak için sitemizde bulunan kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp