Size bir telefon kadar yakınız
05446449664

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi

1500 TL
Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi , üniversiteler işbirliği ile hazırlanan eğitim programıdır. Katılacağınız yaratıcı drama formatörlük eğitimi sonunda yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası alınmaktadır. Alınacak yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası ile yaratıcı drama eğitmeni / liderliği formatörü olarak drama formatörlüğü yapabilirsiniz. Ayrıca hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programdır. Yaratıcı drama formatörlüğü sertifikası devlet üniversitesi onaylı olup ıslak imza ve mühürlü şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

SON BAŞVURU 15 MAYIS 2021 SAAT 23:59

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Nedir ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitimi ile eğitimde yaratıcı drama lideri / eğitmeni uygulayıcısı yetiştirebilir, seminerler organize edebilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlük eğitmen eğiticisi sertifika programı sonucunda, hem yaratıcı drama eğitmenliği & liderliği formatörü olacaksınız. Hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü yetiştirme eğitimi sertifikası üniversite onaylı olup, tüm resmi ve özel kurumlarda geçerlidir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi’ne Kimler Katılabilir ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitmen eğiticisi sertifikasını kimler alabilir ? Yaratıcı drama formatörlüğü eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Yaratıcı Drama Formatörlük Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Yaratıcı drama formatörlüğü eğitmen eğiticisi sertifikası ile ;

  • Devlet okullarında,
  • Özel okullarda,
  • Özel öğretim merkezlerinde,
  • İş yerlerinde,

Kurumsal firmalarda seminerler düzenleyebilir, eğitimler verebilirsiniz. Tüm devlet ve özel kurum ve kuruluşlarında yaratıcı drama eğitmeni / lideri yetiştirilmesinde görev alabilirsiniz.

Eğitim Süresi ve Şekli

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi , internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 60 gündür. Eğitime ait videolar ve dokümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş olup, katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi : 60 Gün / 410 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli : Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders ( A-Senkron)

Belgelendirme : Kamu üniversitesi onaylı sertifika

Yaratıcı Drama Formatörlüğü Eğitimi Uzaktan Eğitim Nasıl Alınacak ?

-Kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyere kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir.

-Kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.

-Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karşınıza yüklü halde gelir.

-Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.

-Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınava girilip eğitim tamamlanmalıdır.

Yaratıcı Drama Formatörlüğü Eğitimi Fiyatları

Yaratıcı Drama Formatörlüğü Eğitimi Ücretleri : Kampanya 2000 TL Yerine 1500 TL

Ödeme Seçenekleri : Havale / Eft / Atm

Eğitim Bilgi Formu

Bu Eğitim Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?. İletişim Bilgilerinizi Bırakın. Eğitim Danışmanlarımız En Kısa Sürede Sizi Arasın. 

    × Whatsapp