Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim Koçluğu Sertifikası Fiyatları Ne Kadar?

Eğitim Koçluğu Sertifikası Fiyatları Ne Kadar?

Eğitim koçluğu sertifikası fiyatları ne kadar? Eğitim koçu olmak isteyen bir bireyin  sertifika sahibi olması gerekmektedir. Sertifika almak için ise düzenlenen sertifika kursları vardır ve bu sertifika programlarına katılıp kayıt işlemlerini gerçekleştirmek gerekmektedir. Bu kurslara kayıt işlemini gerçekleştiren kişiler, kendilerine gönderilen kullanıcı bilgileri ile eğitim süreci boyunca uzaktan eğitim sisteminde derslere katılır. Eğitim sürecini başarı ile takip edip eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olması durumunda sertifika almaya kısa bir süre içerisinde hak kazanmaktadır.

Eğitim koçluğu eğitimi ve sertifikası ücretleri tercih edilecek kurs programlarına ve kuruma göre farklılık göstermektedir. Bu durumda eğitim ve sertifika fiyatlarını merak ediyorsanız iletişim bilgilerinden eğitim danışmanlarına ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Koçu Ne Kadar Kazanır? 

Eğitim koçluğu sertifikası fiyatları ve eğitim koçunun aldığı maaş ne kadardır? Aylık olarak ne kadar kazanç elde etmektedir? Ortalama bir eğitim koçu en az asgari ücret düzeyinde kazanç elde etmektedir. Bu durum çalıştığı yere göre de farklılık göstermektedir. En az aldığı maaş bu şekildedir. Ancak mesleki tecrübe ve bilgi birikimine göre daha yüksek aylık gelir sağlayan eğitim koçları vardır. Eğitim koçu olmak için ise bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartları yerine getiren herkes eğitim koçu olabilir ve kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayabilir.

Eğitim Koçu Nerelerde Çalışır? 

Eğitim koçu sertifikası alan kişiler bazı yerlerde çalışma sağlayabilmektedir. Peki, öğrenci koçu nerelerde çalışır. Eğitim koçu sertifikası alan bir kişi özel okullarda, devlet okullarında, etüt merkezlerinde ve danışmanlık hizmeti veren yerlerde çalışma sağlamaktadır. Ancak eğitim koçu olabilmek isteyen kişilerin mutlaka üniversite ve üniversitelere bağlı kurumlar tarafından düzenlenen sertifika programlarına kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri ve daha sonra ise sertifika almaları gerekir.

Eğitim Koçluğu Sertifikası Nerede Kullanılır? 

Eğitim koçluğu sertifikası fiyatları ne kadar? Eğitim koçluğu sertifikası alındıktan sonra birçok yerde kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Eğitim koçu olmak için bu sertifikanın mutlaka alınması gerekmektedir. Bu sertifikayı almak ise çok uzun bir zaman almaz. Sertifika alındıktan sonra okullarda kullanılabilir, etüt merkezlerinde ve danışmanlık merkezlerinde de kullanılabilmektedir. Eğitim koçluğu ücretleri ise birçok sebebe bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Üniversite iş birliği ile alanında uzman deneyimli eğitmenler tarafından Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına katılarak sertifika alabilirsiniz. E devlette sorgulanan üniversite onaylı sertifika alınacak programa kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın