cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular ve merak edilenleri aşağıda bulacaksınız ? Burada olmayan sorularınız için iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular – Sınav Süreci

Sertifika sınavına ne zaman girebilirim?
Eğitim videolarınızın %70'ini izledikten sonra sınav modülünüz açılır. Ancak eğitimi tamamen bitirmeden sınav modülüne girmenizi tavsiye etmeyiz.
Sertifika sınavı nasıl oluyor?
Eğitim videolarınızın %70'ini izledikten sonra sınav modülünüz açılır. Ancak eğitimi tamamen bitirmeden sınav modülüne girmenizi tavsiye etmeyiz.
Sertifika sınavı kaç sorudan oluşuyor?
Her eğitimin sınav sorularının sayısı farkı olmasına rağmen eğitime göre 10 – 50 soru arası değişmektedir. Aile danışmanlığında ise 50 soru sorulmaktadır.
Sertifika sınavından başarılı olmak için kaç puan almam gerekiyor?
Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 50 ve üzeri puan almanız gerekmektedir.
Sertifika sınavında sürekli aynı sorular mı soruluyor?
Hayır, her bir sınavda online eğitim altyapımız sayesinde ilgili eğitiminizin soru havuzu vardır. Bu havuzdan sistem otomatik sınav oluşturmaktadır. Her seferinde farklı sorularla karışılabilirsiniz.
Sınavda başarısız olursam tekrar sınava girebilir miyim?
Başarısız olduğunuz sınaa tekrar sınava 4 kez girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavı başarılı bir şekilde geçinceye kadar sisteminiz açık kalır. Tüm dokümanlardan ve videolardan bu surede ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Sertifika sınavı ücretli mi?
Sertifika sınavlarınız için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Sertifika İşlemleri ve Süreci

Sertifika ve kargo işlemleri ile ilgili sıkça sorulan sorular ;

Sertifika üzerinde uzaktan eğitim yazıyor mu?
Sertifikaların üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almaz.
Sertifika eğitimlerini ne kadar sürede tamamlayabilirim?
Eğitimler sizler için belirli bir sure açılır. Bu süre her eğitim için farklılık arz eder. Ancak eğitimleri tamamlama süresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz.
Sertifika süreci nasıl olmaktadır?
Sertifikalar eğitimleriniz bittikten sonra sınav sonucunuz ve size özel izleme raporuyla ilgili kuruma iletilir. Sertifikalarınız anlaşmalı olduğumuz üniversitelertarafından ıslak imza ve mühürlü olarak gelir. En kısa sürede adresinize kargolanır.
Sertifikam ne zaman elime ulaşır?
Sertifikanız eğitimlerin sınavına girdikten sonra elinize ulaşması 15- 30 günü bulur.
Sertifika ücreti ve kargo kime ait olacak?
Sertifika ücreti kurumumuz tarafından karşılanacaktır. Ancak Sertifika gönderimi, kargo alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.

Eğitim süreci, Sertifika işlemleri ve kargo süreci ile ilgili sıkça sorulan sorular derlendi. Burada bulamadığınız sorularınızın yanıtları için iletişim kanallarımızdan mutlaka irtibata geçiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp