Size bir telefon kadar yakınız
0 552 254 9664

Hakkımızda

Marmara Akademi

Marmara Akademi, Evrensel Değerler Ve Standartlar Doğrultusunda Hazırladığı Eğitim Programları İle Bilgi Ve Hız Çağında Zaman, Mekan Sorunlarını Dikkate Alarak Uzaktan Eğitim Sistemi İle Hızlı Ulaşılabilir Bir Hizmet Sunmaktadır.

Marmara Akademi Uzaktan Online Eğitim Merkezi Olarak, Kişisel Gelişim, Eğitmenlik, Mesleki Eğitim Ve İş Sağlığı Güvenliği Sertifika Programlarını Dünyanın Her Tarafına Online Uzaktan Eğitim Sistemi İle Hizmet Götürmektedir.

Çalışmalarımızda; Teoriği, Pratik Alanla Birleştirip Hem Literatürü Hem De Sektörü Aynı Anda Öğretip Daima Bir Adım Önde Olmak Amaçlanmıştır.

Marmara Akademi Olarak Devlet Ve Özel Üniversiteler İle Çözüm Ortaklıkları Sağlamaktayız. Bu Kapsamda Eğitim Sertifikalarımızı Üniversiteler Onaylı Bir Şekilde Sizlere Sunmakta Ve Bu Sayede Sertifikalarınızı Hem Kamu Kurum Ve Kuruluşlarında Hem De Uluslararası Arenada Geçerli Belgeleri Sizlerle Buluşturmanın Haklı Gururunu Yaşamaktayız.

Üniversite Onaylı Kişisel Gelişim, Eğitmenlik, Mesleki Eğitim, İş Sağlığı Güvenliği Sertifika Programlarıyla Hem Kendi Gelişiminizi Arttırırken Hem De Günümüzün Popüler Yeni Mesleklerine Sahip Olabilirsiniz. Üstelik Zaman Ve Mekana Bağlı Kalmadan, Uzaktan Eğitim İmkanıyla..

× Whatsapp İletişim