cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA – MARMARA AKADEMİ

Hakkımızda ; Marmara Akademi, evrensel değerler ve standartlar doğrultusunda hazırladığı eğitim programları ile bilgi ve hız çağında zaman, mekan sorunlarını dikkate alarak uzaktan eğitim sistemi ile hızlı ulaşılabilir bir hizmet sunmaktadır.

Marmara Akademi uzaktan online eğitim merkezi olarak, kişisel gelişim, eğitmenlik, mesleki eğitim sertifika programlarını dünyanın her tarafına online uzaktan eğitim sistemi ile hizmet götürmektedir.

Çalışmalarımızda; teoriği, pratik alanla birleştirip hem literatürü hem de sektörü aynı anda öğretip daima bir adım önde olmak amaçlanmıştır.

Marmara Akademi hizmetlerinde kaliteyi ön plana çıkartıp müşteri memnuniyetinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunar. Nihai kullanıcılarına üst düzey memnuniyet ile hizmet vermektedir. Dürüstlüğün erdemine önem veren firmamız müşteri kazanabilme adına abartılı vaatlerden uzak durmaktadır. Rivayetler üzerine söylemleri asla kullanmamaktadır. Kursiyerlerin eğitim sonunda almış oldukları sertifikaların işlevlerini olduğu gibi açık ve net sunmaktadır.

Anlaşmalı olduğu üniversite ve kurumlara sağladığı uzaktan eğitim alt yapı hizmeti ile, Türkiye başta olmak üzerine tüm dünya ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarına uzaktan online eğitim platformu ile anlaşmalı kurumların eğitimlerini ve sertifikalarını ulaştırmaktadır.

Marmara Akademi olarak devlet ve özel üniversiteler ile çözüm ortaklıkları sağlamaktayız. bu kapsamda eğitim sertifikalarımızı üniversiteler onaylı bir şekilde sizlere sunmakta ve bu sayede sertifikalarınızı hem kamu kurum ve kuruluşlarında hem de uluslararası arenada geçerli belgeleri sizlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sertifikalar üniversitelerin ilgili birimleri tarafından sağlanmakta, ıslak imza ve mühür ile kursiyerlerine ulaşmaktadır. Marmara Akademi üniversitelere alt yapı , tanıtım, reklam kursiyer kazandırma gibi aracılık hizmetlerini sunmaktadır. Marmara Akademi kendisi herhangi bir şekilde sertifika vermeyip sadece sertifika verme yetkisi olan kurumlara aracılık hizmeti sağlamaktadır.

Marmara Akademi uluslararası eğitim kurumlarıyla işbirliklerini sürdürmekte ve eğitim ve sertifika faaliyetlerine de aracılık yapmaktadır.

Üniversite onaylı kişisel gelişim, eğitmenlik, mesleki eğitim, iş sağlığı güvenliği sertifika programlarıyla hem kendi gelişiminizi artırabilirsiniz. Ayrıca günümüzün popüler yeni mesleklerine sahip olabilirsiniz. üstelik zaman ve mekana bağlı kalmadan, uzaktan eğitim imkanıyla…

Marmara Akademi ailesi olarak kursiyerlerimizle birlikte öğrenme ve öğretmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp