Wisc-r Zeka Testi Sertifikası Nereden Alınır?

Wisc-r Zeka Testi Sertifikası Nereden Alınır?

 Wisc-r zeka testi sertifikası wisc-r zekat testi sertifika eğitimi sonucunda alınan belgedir. Üniversiteler iş birliği ile uzman kadro tarafından hazırlanan uzaktan eğitim şeklinde yapılabilen psikolojik testler eğitimi programıdır. Marmara akademi tarafından düzenlenen wisc-r zeka testi eğitimi sonunda sonucu e devlette sorgulanabilen devlet üniversiteleri onaylı wisc-r zeka testi uygulayıcı belgesi alınmaktadır.

Wisc-r Zeka Testi Sertifikası Nasıl Alınır?

Wisc-r zeka testi sertifika programına kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Kayıt işlemlerininiz tamamlandıktan sonra kursiyere kullanıcı adı ve şifreleri gönderilir.

Katılımcılar kendilerine gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile birlikte uzaktan eğitim platformuna giriş yapabilirler. Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde dokümanlar şeklinde karşınıza yüklü halde bulunmaktadır. Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş ve çıkış yaparak dersleri izleyebilirsiniz.

Eğitimleri başarı ile tamamlamanız durumunda sınava girmeye hak kazanırsınız. Sınavı başarı ile tamamladıktan sonra e devlette sorgulanan üniversite onaylı sertifika alabilirsiniz.

Zeka Testi Sertifikası Kimler Alabilir?

  • Aile danışmanları,
  • Rehber öğretmenler,
  • Özel eğitim uzmanları,
  • Çocuk gelişim uzmanları,
  • Pdr mezunları ve öğrencileri,
  • Psikoloji mezunları ve öğrencileri,
  • Sosyoloji mezunları ve öğrencileri,
  • Sosyal hizmet mezunları ve öğrencileri,
  • Çocuk ve ergen psikiyatristleri ve asistanları ve bu tarz alanlarda çalışanlar katılabilirler.

Eğitim ve Sertifika Ne İşe Yarar?

Wisc-r Zeka testi sertifikası ne işe yarar? Wisc-r zeka testi belgesi ile Psikoloji ve Çocuk Gelişimi alanlarında görev yapan ya da yapmak isteyen uygulayıcılara teorik ve pratik boyutlarıyla bilgi, beceri ve yetkinlik kazandırılmayı hedeflenmiş olup eğitim sonunda ise alacağı üniversite onaylı sertifika ile uygulayıcı hakkına sahip olacaktır.

Bu eğitim sonucunda katılımcılara, WISC-R zeka testini uygulama, sonuçlarını değerlendirme ve raporlama konusunda yeterlilik ve yetkinlik verir.

Katılımcılar Wisc-R Zeka Testinin teorisi, içeriği, uygulaması, sonuçlarının değerlendirmesi, yorumlanması ve raporlanması şeklinde bilgi ve uygulama becerileri kazanırlar.

Wisc-R  zeka testi eğitimi sonunda ise katılımcılar bu testi uygulayabilir, yorumlayabilir ve raporlayabilir yetkinliğe ulaşmış olurlar.

Wisc-r Zeka Testi Sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Wisc-r Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın