Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Wisc-r Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası

Wisc-r Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası

 Wisc-r zeka testi uygulayıcı eğitimi sertifika programı, Üniversiteler iş birliği ile hazırlanan uzaktan eğitim şeklinde yapılabilen psikolojik testler eğitimi programıdır. Katılacağınız wisc-r zeka testi eğitimi sonunda sonucu e devlette sorgulanabilen devlet üniversiteleri onaylı wisc-r zeka testi sertifikası alınmaktadır.

Wisc-r Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Amacı Nedir?

Wisc-r zeka testi sertifika programı ile birlikte bu alanda görev yapacak uygulayıcılara, özellikle çocuk gelişimi ve psikoloji dalında uzmanlaşmak isteyen katılımcılara wisc r zeka testi eğitimi verilmektedir.

Wisc-r zeka testi eğitimi ile uzmanlar, bu test hakkında tüm teknik ve pratik bilgilere doğrudan ulaşırlar, ve uygularlar. Katılımcılar Wisc-R Zeka Testinin teorisi, içeriği, uygulaması, sonuçlarının değerlendirmesi, yorumlanması ve raporlanması şeklinde bilgi ve uygulama becerileri kazanırlar.

Wisc r zeka testi uygulayıcı sertifikası ile bu testi uygulama, sonuçlarını yorumlama ve raporlama konusunda yetki sahibi olabileceksiniz.

Eğitimi ve Sertifikayı Kimler Alabilir?

Wisc-r Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Kimler Alabilir? Wisc-r Zeka testi eğitimine katılabilecekler şu şekilde sıralanabilir;

  • Aile danışmanları
  • Rehber öğretmenler
  • Özel eğitim uzmanları
  • Çocuk gelişim uzmanları
  • Pdr mezunları ve öğrencileri
  • Psikoloji mezunları ve öğrencileri
  • Sosyoloji mezunları ve öğrencileri
  • Sosyal hizmet mezunları ve öğrencileri
  • Çocuk ve ergen psikiyatristleri ve asistanları ve bu tar alanlarda çalışanlar

Wısc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Wisc-r zeka testi sertifikası ile Psikoloji ve Çocuk Gelişimi alanlarında görev yapan ya da yapmak isteyen uygulayıcılara teorik ve pratik boyutlarıyla bilgi, beceri ve yetkinlik kazandırılmayı hedeflenmiş olup eğitim sonunda ise alacağı üniversite onaylı sertifika ile uygulayıcı hakkına sahip olacaktır.

Bu eğitim sonucunda katılımcılara, WISC-R zeka testini uygulama, sonuçlarını değerlendirme ve raporlama konusunda yeterlilik ve yetkinlik verir.

Katılımcılar Wisc-R Zeka Testinin teorisi, içeriği, uygulaması, sonuçlarının değerlendirmesi, yorumlanması ve raporlanması şeklinde bilgi ve uygulama becerileri kazanırlar.

Wisc-R  zeka testi eğitimi sonunda ise katılımcılar bu testi uygulayabilir, yorumlayabilir ve raporlayabilir yetkinliğe ulaşmış olurlar.

Wisc-r Zeka Testi Sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Wisc-r Zeka Testi Eğitimi sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın